Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Celková plocha 530  (m^2)
Číslo 66
Obec Milešov
  • Cena s DPH6 989 000 Kčza nemovitost
TOP

POPIS

4 Stavební pozemky s přípojkami a stavebním povolením na rekreační dům s možnosti trvalého bydlení s výhledem na vodní přehradu Orlík , 200m na pláž zátoky Bor/Struhy III /oblast Orlík-Trhovky . Nabízíme 4 x stavební ,zasíťovaný pozemek na přehradě Orlíku s výhledem na jezero .

LOKALITA
Řešené místo se nachází v klidném a malebném prostředí v blízkosti Orlické přehrady. Pozemky jsou v mírném severozápadním spádu a disponují krásným výhledem na vodní plochu přehrady. Dostupnost je bezproblémová prostřednictvím existující místní komunikace. Jednotlivé pozemky jsou napojeny buď přímo na místní komunikace nebo na obslužnou komunikaci na pozemku majitele.

REKREAČNÍ OBJEKTY
Návrh rekreačních domů je koncipován jako komplex částečně do země zapuštěných dvoupodlažních objektů. Jednotlivé budovy využívají morfologii terénu a jsou orientovány tak, aby byl z každého objektu výhled na vodní plochu. Velkorysé exteriérové terasy jsou ve vzájemné poloze vůči sobě koncipovány takovým způsobem, aby si každá zachovala intimní charakter a nabídla svým uživatelům příjemnou míru soukromí. Toho je zároveň dosaženo vhodným dispozičním a funkčním uspořádáním jednotlivých částí staveb a jejich vazeb k exteriéru.
Charakter jednotlivých objektů vychází z archetypu klasického domu se sedlovou střechou. Jedná se především o dispozice typu 3kk a 4kk. Domy jsou pojaty v moderním duchu a splňujícím všechny požadavky, které jsou na současný rekreační objekt kladeny. Všechny budovy jsou navrženy s velkorysým obývacím prostorem napojeným na venkovní terasu, dostatkem úložných prostor a parkovacím stáním a garáži .

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Novostavba
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 204  (m^2)
Zastavěná plocha 148  (m^2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Sklep Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy B - Velmi úsporná
Nahoru